Orarul poate fi accesat AICI. Lista profesorilor este AICI.

Responsabili de an:

Geografia turismului, anul I., linia română - șef lucr. Dr. Niță Adrian

Geografia turismului, anul II., linia română - șef lucr. Dr. Mara Vasile

Geografia turismului, anul III., linia română - șef lucr. Dr. Mara Vasile

Geografia turismului, anul I., linia maghiară - șef lucr. Dr. Horváth Alpár

Geografia turismului, anul II., linia maghiară - șef lucr. Dr. Magyari-Sáska Zsolt

Geografia turismului, anul III., linia maghiară - șef lucr. Dr. Seer Mihály

Ecoturism și dezvoltare durabilă, anul I., linia maghiară - conf. Dr. Dombay István

Ecoturism și dezvoltare durabilă, anul II., linia maghiară - conf. Dr. Dombay István

Știri, anunțuri

Webometrics 2017

UBB își păstrează poziția de lider al universităților românești în clasamentul Webometrics 2017 - CLASAMENT

Stimati colegi, profesori de geografie!

Vă invităm să vizitați cu elevii claselor a 11 și a 12 (și nu numai) Extensia Universității Gheorgheni, a Facultății de Geografie din cadrul Universității Babeș-Bolyai și Parcul Dendrologic Grădina Csiky. Veți avea ocazia să cunoașteți instituția și specializarea de Geografia Turismului, cu o prezentare din partea profesorilor Extensiei.
Data vizitei vă rugăm să comunicați cu două săptămâni înainte, domnului laborant Hobaj József, la adresa de e-mail: hobaj_jozsef@yahoo.com

Note

Notele primite pot fi vizualizate la adresa https://academicinfo.ubbcluj.ro/Info/.

Asociația Grădina Csiky

Vă rugăm sprijiniți asociația noastră. Formularul de sprijin se deschide cu click pe imaginea de mai jos.

Please publish modules in offcanvas position.